Kredyty -Leasingi

Naszą rolą jest znalezienie dla swojego klienta optymalnego rozwiązania. To dzięki szerokiej gamie produktów bankowych i pozabankowych jakie posiadamy w swojej ofercie, jesteśmy w stanie rzetelnie i skutecznie wybrać właściwą drogę.(Współpracujemy z wiodącymi na naszym rynku usług finansowych firmami i operatorami bankowymi takimi  jak: Gold Finance, Banking Retail System ( BRS ), FINES S.A oraz wieloma firmami leasingowymi.Wciąż na rynku pojawiają się nowe instytucje finansowe, produkty i promocje. Znajomość tej branży to klucz do profesjonalnej obsługi .

KONSOLIDACJA I REFINANSOWANIE ZOBOWIĄZAŃ

Wielu naszym klientom, którzy zgłosili się do nas po jakiś produkt, zaproponowaliśmy „ZROBIENIE PORZĄDKU” w swoich finansach. Rekordziści potrafili w jednym czasie posiadać kilkanaście różnego rodzaju zobowiązań takich jak kredyty gotówkowe, limity i debety w rachunkach, karty kredytowe, kredyt samochodowy i hipoteczny. Niestety często tracono nad tym wszystkim kontrolę. To ostatni dzwonek aby coś z tym zrobić. Kiedy zaległości w niezapłaconych ratach przekroczą 90 dni na pomoc może być już za późno. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest konsolidacja-czyli spłata wszystkich zobowiązań jednym kredytem. Może być to oczywiście nowy kredyt gotówkowy, jednak przyznane z tego tytułu środki w głównej mierze wpłyną na konta banków, w których posiadamy konsolidowane zobowiązania. Świetnym rozwiązaniem jest również„Pożyczka hipoteczna„ Właściciele nieruchomości mogą skorzystać z takiej oferty nawet na 30 lat .Oprocentowanie pożyczki będzie atrakcyjniejsze od kredytu gotówkowego, a długi okres spowoduje, że rata nie będzie stanowić dla Państwa już tak sporego obciążenia domowego budżetu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również Refinansowanie posiadanego już kredytu hipotecznego z jednoczesną konsolidacją innych zobowiązań. Może się okazać, że kredyt hipoteczny który otrzymaliśmy kilka lat temu posiada nienajlepsze warunki cenowe. Przeniesienie go do banku, który obecnie ma niższe oprocentowanie, spowoduje znaczne obniżenie raty . Pomimo kosztów jakie musimy ponieść przy tej operacji np. Wyceny naszego domu, możemy sporo na tym zyskać.

KREDYT HIPOTECZNY

To najlepsze i najtańsze rozwiązanie w sytuacji kiedy chcemy kupić nieruchomość .To również idealny produkt, dzięki któremu sfinansujemy budowę naszego domu, zrobimy remont , nadbudowę czy rozbudowę posiadanej już nieruchomości. Aktualne promocje i informacje na ten temat znajdą Państwo w dziale „Nowości -Promocje”. Zapraszamy do zapoznania się z ” ABC kredytu na budowę domu ” ,  ” Kredyt na dom ” ,  ” Historyjki z placu budowy (z przymrużeniem oka) ” .

KREDYTY , LEASINGI DLA FIRM i AUTO NA RATY BEZ BIK –

Patrz – dział ” Nowości – Promocje ”  –   Zapraszamy