Nieruchomości

W dziale tym znajdą Państwo oferty nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, często nie publikowanych w Portalach Ogłoszeniowych.

Jeżeli posiadają Państwo dom, działkę budowlaną, mieszkanie czy nieruchomość komercyjną do zbycia, zapraszamy do współpracy. Wprowadzimy Państwa ofertę do naszej bazy. Wyślemy zdjęcia wraz z opisem do osób poszukujących nieruchomości o podobnych parametrach. Przygotujemy również kilka propozycji związanych z możliwością kredytowania.Jeżeli szukają Państwo nieruchomości to również służymy pomocą.Posiadamy w ofercie działki budowlane w doskonałych lokalizacjach, rozpoczęte budowy domów i domy do zamieszkania, mieszkania o różnym metrażu i komforcie wykończenia.Pomożemy również w znalezieniu nieruchomości komercyjnych, gruntów inwestycyjnych i najlepszej opcji ich sfinansowania . Większość naszych ofert nie znajdą Państwo w żadnych portalach ogłoszeniowych.Poniżej przedstawiamy tylko kilka przykładów.

Zapraszamy.

Oferty nieruchomości na sprzedaż:

Teren Inwestycyjny – POLKOWICE – PPLSSE – 3,85 ha – OKAZJA !

30 maja 2020

Na sprzedaż bardzo atrakcyja działka o powierzchni 38500 m2 ,położona w Obszarze Inwestycyjnym NR 1 Polkowickiej Podstrefy I Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – obręb 4 ( Polkowice Dolne – przy nowej obwodnicy prowadzącej do Zakładów Volkswagena , Sanden , CCC Factory, Oerlikon Balzers Coatring, Epiroc Polska, Atlas Copko ,Sitech )  Więcej zdjęć i szczegółowy opis poniżej. (więcej…)


TEREN INWESTYCYJNY PRZY LSSE – OBSZAR KRZYWA – SZCZYTNICA

17 maja 2020

Na sprzedaż tereny inwestycyjne położone na Dolnym Śląsku, przy autostradzie A4, 500 m od nowego węzła komunikacyjnego LSSE Obszar Krzywa, Szczytnica.

Szczegółowy opis i więcej zdjęć – poniżej (więcej…)


Teren Inwestycyjny – Obwodnica Ścinawa . 4600 m2 Okazja.

5 marca 2020

 

Na sprzedaż Działka Przemysłowa pod inwestycję (m.in. stacje paliw, myjnie, warsztaty, magazyny itp.)
Działka nr 79/7 o powierzchni 0,46 ha z dostępem do drogi krajowej. (więcej…)


Super lokal do wynajęcia – Lubin – Rynek – Parter – 55 m2

5 marca 2020

Do wynajęcia bardzo ładny lokal o powierzchni 55 m2 położony na parterze budynku tzw. Baszty w Rynku w Lubinie. Dwie sale + zaplecze + WC. Gwarantowane miejsce postojowe.Cena 2990,00 PLN netto + opłaty za energię elektryczną. Możliwość wynajęcia placu pomiędzy Basztą a Pierogarnią. W ofercie również lokal biurowy na I piętrze i klimatyzowany na II piętrze.  Tel. 602639981  Więcej zdjęć poniżej (więcej…)


Piękna działka budowlana w Chocianowie -” Zacisze” -1150 m2

5 marca 2020

Oferta prywatna bez kosztów pośrednictwa. Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w malowniczej części  Chocianowa  na tzw ” Zaciszu” w sąsiedztwie osiedla nowych domów jednorodzinnych. Powierzchnia 1150 m2 (więcej…)


1 2