O nas

Firma  Lubińskie Towarzystwo Kredytowe  to podmiot gospodarczy świadczący usługi z zakresu pośrednictwa finansowego. Nie jesteśmy bankiem udzielającym kredytów lub pożyczek. Nie posiadamy licencji Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności bankowej.

Historia

Firma powstała w 2001 roku. Początkowo pośredniczymy w uzyskaniu kredytów na zakup środków transportu i maszyn budowlanych dla MŚP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa). W 2004 roku rozszerzamy ofertę o kredyty i pożyczki hipoteczne oraz gotówkowe. Rok 2010 to wzbogacenie naszych usług o produkty finansowe na rozwój  firm. W 2013 roku wprowadzamy oferty produktów pozabankowych w tym również pożyczek na zakup auta „BEZ BIK” i pożyczek pod zabezpieczenie środków transportu.Dbając o rozwój nowo powstałych firm, od 2016 roku oferujemy dla tego segmentu przedsiębiorców Leasing dla tzw. Startup-ów.

LTK – to Luksus -Tradycja-Komfort

Modern house at night

Luksus – Wypracowaliśmy unikatowy system obsługi, który wykracza poza standardy panujące w usługach finansowych.Każdy nasz klient otrzyma bezpłatny RAPORT ( bez generowania zapytań w BIK ) o tym jak jest aktualnie postrzegany przez banki ? Raport będzie zawierał Państwa punktację tzw.BIK SCORE, produkty finansowe jakie aktualnie posiadamy,wysokość zobowiązań pozostałych do spłaty oraz ilość zapytań w okresie ostatnich 365 dni. Dowiecie się Państwo również czy nie figurujecie w BIG i KRD ? ( Biuro Informacji Gospodarczej i Krajowy Rejestr Dłużników ). To dzięki temu możemy podpowiedzieć czy mają Państwo szansę na uzyskanie jakiegoś finansowania i w jakich bankach ? Jeżeli ocena punktowa Państwa wiarygodności kredytowej będzie zbyt niska,to doradzimy jak ją zmienić.

Tradycja – W 2019 roku mija 18-lecie naszej działalności. W tym czasie pomogliśmy w uzyskaniu kilkuset kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udało nam się pozyskać fundusze na inwestycje i rozwój przedsiębiorstw dla wielu właścicieli firm. Ponad 70% naszych klientów trafia do nas z polecenia.

Modern house at night

Komfort – Szukając optymalnych rozwiązań finansowych posiłkujemy się coraz częściej informacjami w Internecie. Wszelkiego rodzaju „Porównywarki” „Rankingi” „Rankomaty” itp. nijak niestety mają się do rzeczywistości.My analizujemy rynek finansowy i dzięki temu wiemy, w których bankach nasi klienci mogą otrzymać najlepszą ofertę. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, sporządzeniu kosztorysów, biznes planów, prognoz finansowych i wypełnieniu wniosków kredytowych oraz złożeniu pełnej dokumentacji do wybranych wcześniej banków lub firm leasingowych. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową, dlatego działamy w Państwa interesie a nie banku. Nasze kompetencje doceniane są nie tylko przez klientów indywidualnych ale również przez klientów biznesowych.Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Za nasze usługi nie pobieramy od Państwa żadnych opłat !                              

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przejrzenia naszej strony. Znajdą tu Państwo informacje na temat Ofert Kredytowych i Pożyczek bez BIK (dział „Kredyty”). W działach „Pojazdy” oraz „Nieruchomości” znajdą Państwo oferty samochodów, mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych często nie ogłaszanych w internecie.W dziale „NOWOŚCI-PROMOCJE ” przedstawiamy aktualne promocje i ciekawostki ( ” Historyjki z placu budowy „, ABC kredytu na budowę domu”, Auto na raty bez BIK ” BIK fakty i mity ” i inne ) .Do Państwa dyspozycji jest też dział kontaktowy, gdzie nie opuszczając strony możecie napisać maila. ZAPRASZAMY!