Referencje

 

To był nasz pierwszy kredyt mieszkaniowy, który braliśmy i nie było łatwo, ponieważ oboje z mężem mieszkamy i pracujemy w Niemczech, ale dzięki Panu Jarosławowi udało się nam go dostać  za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Z całego serca polecamy tą firmę.
POZDRAWIAMY

 

Ubiegałem się o kredyt na budowę domu. Fachowcy wyliczyli mi, że potrzebuję 250 tyś. LTK uparli się na kwotę 360 tyś. Na początku byłem zły, ale się zgodziłem,  dzisiaj budowa na ukończeniu, i myślę, że kasy wystarczy, a jak braknie to niewiele. Polecam, bo znają się na tym co robią (zwłaszcza, że to oni załatwili wszystkie papiery).
Dziękuję Panowie – trzymajcie tak dalej.
Pozdrawiam MŻ

 

Szczerze polecamy firmę Lubińskie Towarzystwo Kredytowe.Przed złożeniem wniosku byliśmy w kilku bankach i wszędzie słyszeliśmy to samo – Brak zdolności kredytowej ! Na szczęście kolega z pracy podał nam numer do Pana Jarka z LTK. Na spotkaniu u nas w mieszkaniu dowiedzieliśmy się że owszem możemy mieć problem ze zdolnością kredytową ale to nie znaczy że sytuacja jest bez wyjścia.Pan Jarek zaproponował aby na pewien czas – do mojego powrotu do pracy po urlopie wychowawczym  dołączyć do kredytu rodziców męża.Dodatkowo mieliśmy wykonać z własnych środków fundamenty naszego przyszłego domu.Po miesiącu spotkaliśmy się ponownie.Mieliśmy przygotowane już wszystkie dokumenty łącznie z kosztorysem który pomógł nam zrobić Pan Jarek.Po około 3 tygodniach otrzymaliśmy pozytywne decyzje z dwóch banków, które w tamtym czasie miały najlepsze warunki kredytowe. Kiedy po podpisaniu Umowy kredytowej zapytaliśmy Pan Jarka ile mamy zapłacić za jego pomoc i kilka wizyt u nas ,usłyszeliśmy że Jego usługi są bezpłatne a jedyną nagrodą będzie zarekomendowanie usług firmy LTK naszym znajomym.Oczywiście z czystym sumieniem poleciliśmy usługi tej firmy kilku naszym znajomym.Podobnie jak my byli pod wrażeniem. Rodziców odłączyliśmy po roku od kredytu.

Ania i Darek  z Głogowa

 

Musieliśmy koniecznie szybko zmienić auto. W bankach niestety odmawiano nam pożyczki z tytułu jakiś negatywnych zapisów w BIK. Kuzyn żony podpowiedział aby może zadzwonić do firmy LTK w Lubinie. Tak zrobiliśmy. Po kilku dniach jeździliśmy już upatrzonym przez nas Peugeotem 407. Szef  LTK pomógł nam ocenić stan techniczny i zapłacił właścicielowi za samochód. My wpłaciliśmy wymagane 20% .Rata też nie jest jakaś strasznie wysoka. Jeszcze raz dziękujemy za naprawdę bardzo szybkie załatwienie naszej sprawy.  Zdecydowanie polecamy usługi tej firmy. Adam i Agnieszka Z. z Polkowic.

 

Potrzebowałem pieniędzy na rozwój firmy.Chodziło mi o rozbudowę warsztatu i budowę nowej hali.Myślałem na początku o jakiś środkach unijnych ale jak zacząłem wgłębiać się w procedury to po 2 miesiącach dałem sobie spokój.Wszystko pięknie i ładnie wygląda tylko w folderach i reklamach. W moim banku gdzie posiadam rachunek od prawie 10 lat wydrukowano mi wykaz dokumentów i kazano się zgłosić po zgromadzeniu i wypełnieniu tego wszystkiego.Przekazano mi również że mogę mieć problem z uzyskaniem tak sporego finansowania gdyż z dokumentów dochodowych wynikało że nie mam zdolności kredytowej.Zacząłem rozglądać się za jakąś firmą doradczą.Przypomniałem sobie,że kilka lat wcześniej kupowaliśmy mieszkanie i w uzyskaniu kredytu pomogła nam firma LTK z Lubina.Umówiłem się na spotkanie.Po około 2 miesiącach miałem już gotową dokumentację projektową z kosztorysem. Całość przygotował nam Pan Jarosław i firma projektowa współpracująca z LTK.Przygotowano mi również pełną dokumentację finansową z prognozami rozwoju firmy w najbliższych latach.Moja rola ograniczyła się praktycznie jedynie do podpisania dokumentacji.Decyzja z banku była pozytywna.Udało się dodatkowo wynegocjować z bankiem lepsze warunki od tych jakie otrzymałem w pierwotnej decyzji.To również zasługa firmy LTK.Sam chyba nie poradziłbym sobie z tym wszystkim.Wiem że kiedy będę chciał w przyszłości pozyskać jeszcze jakieś środki na rozwój firmy to zgłoszę się zdecydowanie do LTK.Poleciłem ich usługi kilku moim znajomym.Polecam wszystkim.Jeszcze raz za wszystko dziękuję. Krzysztof P. z Legnicy.

 

Szybko,Sprawnie i Bardzo Profesjonalnie.Tak właśnie wyglądała moja współpraca z firmą LTK z Lubina.Doradztwo finansowe z prawdziwego zdarzenia.Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.Marek D. Wrocław

 

Z całym przekonaniem możemy potwierdzić wysoki profesjonalizm i polecić wszystkim LTK . Jako osoby które przy pomocy LTK osiągnęły cel to znaczy uzyskały kredyt czego byśmy bez pomocy LTK nie zrobili. Był to kredyt hipoteczny . Mogę tylko dodać że pan Jarek jest osobą w 100% pomocną, cierpliwą oraz podchodzi do każdego indywidualnie i profesjonalnie.
ps.LTK rzeczy nie możliwe robią od ręki.
POLECAM Dawid i Marzena Wrocław

 

W 100 % polecamy Firmę Lubińskie Towarzystwo Kredytowe. Dzięki wspaniałej współpracy z Panem Jarosławem w  krótkim czasie udało nam się załatwić  korzystny kredyt na dom. Komunikacja, doświadczenie i profesjonalizm na wysokim poziomie. Katarzyna z Głogowa

 

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi LTK Pana Jarka ! Wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego że mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt niewielka, to sprawnie udało się nam wywalczyć  kredyt i to na bardzo korzystnych warunkach. Myślę że bez pomocy Pana Jarka nie budowałbym teraz swojego wymarzonego domu ! Jest on bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą. Pomógł mi skompletować dokumenty, na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu.… Bartosz z Lubina.